XXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

19 kwiecień 2011

 

16 kwietnia odbyły się XXVI Noworudzkie Spotkania Taneczne, których organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury, klub KTT „Rudan” oraz Urząd Miasta Nowa Ruda. W turnieju wzięło udział około 250 par tanecznych z 63 klubów.

Całodniowe zmagania podzielone zostały na trzy bloki startowe. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać najmłodszych zawodników, dążenie do doskonałości jurorów, a także na zakończenie perfekcjonizm reprezentantów S- klasy. Nagrody w poszczególnych grupach wręczali obecni na turnieju : Senator Stanisław Jurewicz, Poseł Monika Wielichowska, oraz z-ca burmistrza Nowej Rudy Marzena Wolińska.

 

WYNIKI KTT "Rudan".

 

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

 

1 - Hojka Maciej, Siemieniec Maria TANGO-STYL Wrocław

2 - Lisowski Miłosz, Żmuda Aleksandra ATHINA Oława

3 - Czarnota Patryk, Tymoczko Natalia RONDO Rybnik

(...)

5 - Pres Aleksander, Włodarczyk Aleksandra RUDAN Nowa Ruda

 


Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

 

1 - Wasilewski Michał, Czajka Katarzyna RUDAN Nowa Ruda

2 - Buczakowski Sebastian, Borek Daria RUDAN Nowa Ruda

3 - Sprawka Dawid, Frymer Marta RONDO Rybnik

 


Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

 

1 - Fogel Mateusz, Pawlak Maja IMPULS Chorzów

2 - Czaja Wojciech, Jadczak Natalia PIONIER Kłobuck

3 - Kaźmierczak Jakub, Szczerba Klaudia TANGO-STYL Wrocław

(...)

6 - Swoboda Szymon, Swoboda Michalina RUDAN Nowa Ruda

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

 

1 - Kinder Maciej, Podolińska Aleksandra DANCE CENTER Kluczbork

2 - Pasternak Sebastian, Wyrzykowska Dominika FORUM Zabrze

3 - Kaźmierczak Jakub, Szczerba Klaudia TANGO-STYL Wrocław

(...)

5 - Swoboda Szymon, Swoboda Michalina RUDAN Nowa Ruda

6 - Dworzański Rafał, Patyk Alicja RUDAN Nowa Ruda

 


Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin 

 

1 - Samulski Krystian, Grucela Klaudia PERFECT DANCE Wrocław

2 - Gzowski Dominik, Szmagierewska Maja DANCE TEAM Dobrzeń Wielki

3 - Czarny Marcin, Sipowicz Joanna STARDANCE Wrocław

(...)

9 - Jankowiak Karol, Beck Katarzyna RUDAN Nowa Ruda

 


 

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

1 - Pocha Tomasz, Stronczek Hanna MIX Rybnik

2 - Łazuga Krzysztof, Głód Anna ST JABCZYŃSKI Wrocław

3 - Chomik Przemysław, Jedynak Monika ISKRA Wrocław

(...)

5 - Jankowiak Karol, Beck Katarzyna RUDAN Nowa Ruda

 


W kategorii wiekowej: 10 -11, Klasa: G :

II - Amadeusz Kliminowski i Aleksandra Lisowiec oraz Jakub Pres i Aleksandra Oleksińska

III - Berdowski Adrian - Krzyżanowska Katarzyna , Pipier Rafał - Duszek Marcelina, Kuźmiński Piotr - Zielińska Daniela

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T

II - Zięba Kamil, Pawlina Julita

III - Landowski Piotr, Michalska Paulina

10 - Dworzański Rafał, Patyk Alicja RUDAN Nowa Ruda

 


Kalendarz

« November 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Popularne wpisy

Sport i rekreacja

sprawdź naszą ofertę

Zobacz więcej

ZOBACZ NAJNOWSZĄ OFERTĘ

Pobierz PDF