ZAKOŃCZENIE XIII EDYCJI NOWORUDZKIEJ LIGI FUTSALU

15 marzec 2014

W dniu dzisiejszym dobiegła końca kolejna już XIII edycja Noworudzkiej Ligi Futsalu, która od lat jednoczy setki ludzi dla których sport stanowi najlepszy sposób spędzania wolnego czasu.
W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zacięcie rywalizowały ze sobą o tytuł Mistrza.

W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna Woliborza, do której powędrowała również nagroda Fair – Play. II miejsce zdobyli Husky Express Team , natomiast III miejsce na podium wywalczyła drużyna Old Boys Nowa Ruda. Najlepszym zawodnikiem tegorocznej edycji jak również najlepszym strzelcem okazał się Paweł Orawiec, natomiast tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Grzegorz Magnez. Serdeczne podziękowania za wsparcie oraz pomoc w organizacji rozgrywek złożono na ręce Burmistrza Miasta Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego, Poseł RP Moniki Wielichowskiej, Prezesa KS Piast Krzysztofa Bolisęgi, Prezesa CTS Pawła Marciniaka,Pana Andrzeja Cymana i Marcina Gruszki, jak również całej obsłudze sędziowskiej i medycznej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za kolejne emocjonujące wrażenia podczas XIII edycji futsalu 2013/2014.