ZAKOŃCZENIE XIV EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU

21 marzec 2015

W dniu wczorajszym zakończyła się XIV już edycja Noworudzkiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

Jak co roku piłka halowa zjednoczyła liczne grono zwolenników tej dyscypliny sportu.

Rozegrany został turniej, w którym udział wzięło 9 drużyn: Chata Reaktywacja, Słowianin Wolibórz, Husky Express Team, Smilebus Gorczyca, Piast Nowa Ruda, Czarne Konie, Husaria,Big Boys, Opuszczeni Drogosław rywalizujących ze sobą o tytuł Mistrza.

W klasyfikacji końcowej zwyciężyła Chata Reaktywacja , natomiast honorowe II miejsce zajął Słowianin Wolibórz a na trzecim znalazł się Husky Express Team.

Klasyfikacja strzelców przedstawia się następująco: I miejsce zajął Marcin Pawlak ze Słowianina Wolibórz, II – Kamil Dawiec z klubu Smilebus Gorczyca i III miejsce przypadło Patrykowi Ptaszkiewiczowi z Husky Team Express.

W klasyfikacji Fair-Play zwyciężyła drużyna Czarnych Koni, II miejsce objęli zawodnicy z Chaty Reaktywacji, a III – Opuszczeni Drogosław.

Serdeczne podziękowania za wsparcie oraz pomoc w organizacji rozgrywek złożono na ręce Burmistrza Miasta Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego, Poseł RP Moniki Wielichowskiej, Prezesa CTS Pawła Marciniaka, Prezesa KS Piast Krzysztofa Bolisęgi,Pana Andrzeja Cymana i Eugeniusza Gruszki, jak również całej obsłudze sędziowskiej i medycznej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za kolejne emocjonujące wrażenia podczas XIV edycji futsalu 2014/2015.